witamina k2

SOLGAR Sole mineralne 100% chelaty, 90 tabletek

Cena: 85,00 pln
Ilość: op


Sole Mineralne stanowią grupę związków zaliczanych do niezbędnych w żywieniu ludzi. Ponieważ organizm człowieka nie potrafi ich wytwarzać powinny być one dostarczone z pożywienia w odpowiednich ilościach i proporcjach.
Preparat Solgara zawiera sole mineralne w postaci naturalnych chelatów aminokwasowych. Gwarantuje to ich przyswajalność na poziomie 80-95%. Jedna tabletka zastępuje nawet kilkanaście tabletek preparatów minerałowych innych firm, np. z jednej tabletki wchłania się 20 krotnie więcej wapnia niż z tabletki zawierającej węglan wapnia i 3 krotnie więcej chromu niż z tabletki zawierającej chrom organiczny. Każda tabletka zawiera jeszcze: cynk, fosfor, jod, magnez, mangan, miedź, potas, selen, żelazo. Stanowi to zbilansowany zestaw minerałów organizmu. Preparat powinny przyjmować osoby będące na diecie dla zapewnienia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu i dla utrzymania odpowiednio wysokiej przemiany materii. Preparat jest również doskonałym, naturalnym sposobem na uzupełnienie soli mineralnych, które organizm traci wraz z potem podczas wysiłku fizycznego.


Stosowanie:


1 do 3 tabletek dziennie
Zapewnia kurację: 30 do 90 dni


Skład:Wapń 166,7 mg
Magnez 83,3 mg
Żelazo 3,3 mg
Cynk 3,3 mg
Mangan 1,3 mg
Miedź 0,08 mg
Jod 50 μg
Selen (l-selenometionina) 16,6 μg
Chrom (pikolinian) 6,7 μg


Informacja alergiczna:


Produkt nie zawiera:

cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »