witamina k2

Q10 DENTOMIT SPRAY, 100 ML

Cena: 629,00 pln
Ilość: op
Q10 DENTOMIT SPRAY PARADONTALNY preparat zawierający bioenergetycznie aktywny, nanocząsteczkowy koenzym Q10 MSE o wyjątkowej formule, który pozwala na idealne przenikanie do trudno dostępnych, zmienionych chorobowo miejsc. Dentomit spray służy pielęgnacji zdrowych i chorych dziąseł.
Formuła zawiera nanocząsteczkowy koenzym Q10 MSE, skraca czas penetracji i przyspiesza wykorzystanie go przez mitochondria w komórkach.
Efekty stosowania dentomit widoczne są już po kilku dniach jego stosowania.

Wskazania do stosowania:
w leczeniu uzupełniającym paradontozy, przewlekłych stanach zapalnych śluzówki jamy ustnej ( także przy urazach spowodowanych przez protezy i aparaty ortodontyczne), w zapobieganiu chorób dziąseł,  przyzębia  i błony śluzowej jamy ustnej, chroni przed powstawaniem płytki nazębnej, podczas antybiotykoterapii, po ekstrakcjach i zabiegach implantologicznych (przyspiesza procesy gojenia się ran), w usuwaniu nieprzyjemnego zapachu z ust.


Skuteczność działania preparatu potwierdzona badaniami klinicznymiSTOSOWANIE:


Preparat wskazane jest stosować codziennie.

WSKAZANIA:

- krwawienia dziąseł
- osłabione tkanki dziąseł
- zniszczone tkanki dziąseł
- paradontoza
- ból dziąseł
- zapalenie śluzówki jamy ustnej

Działa na 5 symptomów paradontozy:

  1. wzmacnia dziąsła, poprzez regenerację ozębnej - co znacznie zwiększa mocowanie zębów
  2. likwiduje stan zapalny dziąseł i przyzębia, oraz gwarantuje działanie chłodzące, ściagające i znieczulające.
  3. hamuje krwawienia oraz działa antyseptycznie
  4. widoczne zmniejszenie kieszeni okołozębowych- juz po dwóch tygodniach stosowania.
  5. zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Lecithin, Aroma, Limonene. Przed użyciem zdjąć nakładkę ochronną i umieścić aplikator na dozowniku. Nacisnąć aplikator na dozowniku. Nacisnąć aplikator kilka razy, aż napełni się dozownik. Rozpylanie  wykonywane jest poprzez naciśnięcie dozownika i skierowanie strumienia bezpośrednio na miejsce zmienione chorobowo. Zaleca się wypłukać dozownik wodą i osuszyć. Stosować, po umyciu zębów, 2-4 dawki (rozpyleń) na miejsce zmienione chorobowo, 1-2 razy dziennie. Przez co najmniej pół godziny po zastosowaniu nie zaleca się przyjmowania napojów ani pokarmów. Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą.

Sposób użycia: Stosowanie Dentomit®spray nie zastępuje codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Nie zastępuje również specjalistycznego leczenia chorób przyzębia. Zalecenia: W celu wzmocnienia efektu terapeutycznego Dentomit®spray zaleca się  równolegle stosowanie witaminy C MSE MATRIX  oraz witaminy D3 MSE.

Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »