witamina k2

KWAS ALFA - LIPONOWY MSE 90 KAPSUŁEK

Cena: 165,00 pln
Ilość: op.


KWAS ALFA - LIPONOWY MSE jest naturalnie występującym w naszym organizmie kwasem tłuszczowym zależnym od obecności siarki. To bardzo skuteczny antyoksydant rozpuszczalny zarówno w wodzie, jak i w środowisku lipidowym, dzięki temu działający równocześnie na poziomie błon komórkowych, jak też w samych komórkach i tkankach.
Kwas alfa liponowy dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym umożliwia regenerację innych ważnych przeciwutleniaczy: koenzymu Q10, witaminy A, witaminy C, witaminy E, czy glutationu.


Kwas alfa liponowy MSE skuteczny antyoksydant rozpuszczalny zarówno w wodzie, jak i w tłuszczach, zawiera bardzo istotną substancję mitochondrialną, która spełnia bardzo ważną funkcję ochronną .


Stosowanie:


Należy spożywać 1 kapsułkę dziennie na czczo, na około 30 minut przed pierwszym posiłkiem albo najwcześniej na około 2 godziny po posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.


Preparat nie zawiera; kazeiny, laktozy, glutenu, żelatyny, drożdży , barwników, sztucznych aromatów, środków konserwujących.Skład:


kwas alfa liponowy 200 mg


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.
Klienci, którzy kupili: KWAS ALFA - LIPONOWY MSE 90 KAPSUŁEK, kupili również:
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »