witamina k2
Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Adres e-mail, na który zostanie wysłane powiadomienie.*
Wyślij powiadomienie

CYCLOTEST MYPLAN- KOMPUTER CYKLU NOWEJ GENERACJI

Sugerowana cena: : 1 698,00 pln Cena: 1 358,40 pln

Bezpieczny - Skuteczny - Wykonanym z Najwyższej Jakości Surowców


Cyclotest myPlan jest komputerem cyklu nowej generacji. Wyznacza dni, kiedy szansa na zajście w ciążę jest największa. Dni te wyznaczane są indywidualnie dla cyklu miesięcznego.

Skuteczność działania Cyclotest myPlan wynosi 99,7% wg Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego.

Cyclotest myPlan precyzyjnie wyznacza dni płodne i niepłodne w cyklu menstruacyjnym na podstawie pomiarów podstawowej temperatury ciała zaraz po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka.

Status płodności na dzień bieżący oraz na następne dni jest widoczny od
razu na wyświetlaczu i pozwala na zaplanowanie poczęcia dziecka.

Urządzenie jest małe i łatwe w obsłudze, a jego system operacyjny jest prosty. Poprzez monitorowanie różnych symptomów związanych z owulacją, wysyłanych przez ciało, jest w stanie wyznaczyć dni płodne i bardzo płodne w cyklu menstruacyjnym.

Posiadanie wiedzy o fazach płodności, umożliwia zaplanowanie życia intymnego z wyprzedzeniem. Dodatkowe funkcje sprawiają, że komputer cyklu jest wartościowym źródłem informacji dotyczących cyklu menstruacyjnego i zdrowia.


Jak działa Cyclotest myPlan

W celu wyznaczenia fazy płodności, w której znajduje się kobieta, pod uwagę brany jest szereg sygnałów wysyłanych przez organizm. W trakcie cyklu miesięcznego, podstawowa temperatura ciała układa się w konkretny wzór a regularny jej pomiar, zapis i ocena na przestrzeni cyklu stanowi podstawę do wyznaczenia faz płodności.

Poza temperaturą funkcjonują jeszcze inne symptomy płodności jak wysoki poziom hormonu luteinizującego LH oraz konsystencja śluzu szyjkowego. Obserwacja podstawowej temperatury ciała i jednego, dodatkowego czynnika płodności stanowi podstawę metody planowania rodziny, zwanej metodą objawowo-termiczną.


Jak używać Cyclotest myPlan

Należy rozpocząć start nowego cyklu pierwszego dnia miesiączki. Jeśli nie uda się wprowadzić startu pierwszego dnia okresu należy cofnąć datę. Ważne jest aby za każdym razem start nowego cyklu rozpoczynał się pierwszego dnia menstruacji.

Zmierz temperaturę zaraz po przebudzeniu

Użyj zintegrowanego czujnika pomiaru temperatury przed wstaniem z łóżka. Cyclotest myPlan przypomina o tym za pomocą budzika i oświetlenia LED, gdy nadejdzie odpowiednia pora.

Sprawdź swój status płodności

Patrząc na wykres płodności na wyświetlaczu, z łatwością odczytasz w jakiej fazie płodności się znajdujesz i na kiedy przypada najbardziej płodna faza cyklu.

Zaplanuj swoje życie intymne

Przy pomocy wykresu kalendarzowego , możesz spojrzeć w przyszłość, jak w następnych dniach kształtować będzie się płodność. Płodne dni zaznaczone są wyraźnie kolorem różowym, zielonym kolor oznacza brak przeszkód do współżycia.


Zalety i wyjątkowe cechy

Brak efektów ubocznych

Cyclotest myPlan wyznacza dni w miesiącu, w których szanse na zajście w ciążę są największe. W ten sposób pomaga uniknąć długoterminowej terapii hormonalnej jak i niepotrzebnej frustracji. Korzystanie z Cyclotest myPlan nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych.

Skuteczność 99,7 %

Wyprodukowany w Niemczech i posiadający certyfikat bezpieczeństwa CE Cyclotest myPlan jest jedynym komputerem cyklu, który może być używany w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności wg. Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego.

Przyjazny dla organizmu

Cyclotest myPlan to produkt medyczny a algorytm, który został w nim użyty przeszedł badania kliniczne. Pokryta złotem końcówka czujnika, chroni przed alergiami na nikiel. Do wyprodukowania komputera użyte zostały tylko biokompatybilne syntetyki.

Informacja o ciąży

Cyclotest myPlan przekazuje informację o ciąży na wczesnym jej etapie. Wiedza ta pozwala na wprowadzenie szybkich zmian w dotychczasowym stylu życia i wyeliminować alkohol, papierosy i leki z diety.

Dokumentowanie Wydarzeń w Cyklu

Komputer cyklu pozwala na dokumentowanie różnych wydarzeń, które miały miejsce w cyklu menstruacyjnym. Możesz wprowadzić informację o odbytym bez zabezpieczenia stosunku lub kiedy odczuwałaś ból owulacyjny. Nieregularne krwawienia śród cykliczne także mogą zostać odnotowane. Wszystkie informacje pojawią się na wyświetlaczu w formie symboli.

Ciekawe dodatkowe funkcje

Zapoznaj się i wykorzystaj wiele atrakcyjnych dodatkowych funkcji jakie posiada Cyclotest myPlan, np. planner daty urodzin Twojego dziecka, informuje o możliwej niewydolności jajników. Co więcej, komputer dostarcza cennych danych dotyczących pielęgnacji skóry a także pomaga kontrolować i monitorować twój indeks BMI.

Łatwy w obsłudze i intuicyjny

Komputer cyklu wysyła przypomnienia o wszystkich czynnościach, o których powinnaś pamiętać. Dźwięk alarmu sygnalizuje konieczność dokonania pomiaru temperatury. Komputer wskazuje także, kiedy można wykonać testy owulacyjne na mocz. Opierając się na wynikach możesz zaplanować swoje życie intymne.

Nowoczesny design

Cyclotest myPlan to komputer cyklu nowej generacji z bardzo funkcjonalnym dotykowym ekranem. Wymienialna bateria wielokrotnego ładowania.


Dodatkowe funkcje i aplikacje Cyclotest myPlan

Dokumentowanie istotnych informacji

Zapisuj wszystkie informacje, które dotyczą Twojego cyklu menstruacyjnego. Możesz wprowadzić do komputera cyklu różne informacje, które mogą mieć bezpośredni wpływ na Twój cykl miesięczny np. rozpoczęcie menstruacji lub wystąpienie krwawienia śródcyklicznego.

Planer daty porodu dziecka

Zaplanuj datę narodzin dziecka. Po prostu wprowadź preferowaną datę narodzin dziecka a Cyclotest myPlan wyznaczy optymalne ramy czasowe, w których powinnaś współżyć ze swoim partnerem, w oparciu o dane zapisane na komputerze cyklu.

Informacja o niewydolności jajników

Alarm poinformuje Cię o możliwej niewydolności jajników. Niewydolność jajników może być przyczyną dlaczego, pomimo starań, nie zaszłaś jeszcze w ciążę.

Monitorowanie Indeksu Masy Ciała (BMI)

Waga ciała może odgrywać znaczącą rolę w staraniach o potomstwo. Posiadanie nadwagi lub niedowagi może mieć negatywny wpływ na kobiecą płodność. Pozwól komputerowi wyliczyć i kontrolować BMI.

Kod PIN

Możesz chronić swoje dane znajdujące się w Cyclotest myPlan poprzez zastosowanie kodu PIN.

Transfer danych o cyklu

Informacje dostarczane przez przenośny komputer cyklu mogą być bardzo przydatne podczas wizyt u ginekologa. Korzystając z interfejsu USB i dołączonego kabla, możesz swobodnie przenieść istotne dane o cyklach z komputera cyklu na komputer stacjonarny. Plik instalacyjny i instrukcję znajdziesz w menu w zakładce Cyclotest mySoftware.

Informację o wystąpieniu zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS)

Powiadomienie PMS: alarm, który wskazuje dni, w które może wystąpić napięcie przedmiesiączkowe i w które można zażyć środki łagodzące zespół napięcia przedmiesiączkowego.


Dla kogo przeznaczony jest Cyclotest myPlan

Komputer cyklu został zaprojektowany z myślą o kobietach, które chcą zajść w ciążę. Głównym celem Cyclotest myPlan jest wyznaczenie najbardziej płodnych dni w cyklu miesięcznym. Aby zwiększyć szanse na poczęcie należy współżyć bez zabezpieczenia w wyznaczone przez komputer dni płodne. Do grupy docelowej Cyclotest myPlan należą kobiety, które planują lub już starają się zajść w ciążę.


Tworzenie wykresów płodności w Cyclotest myPlan

Komputery cyklu Cyclotest myPlan i Cyclotest myWay mają możliwość wygenerowania krzywej cyklu automatycznie, dzięki zapisanym w ich pamięci codziennym odczytom podstawowej temperatury ciała. Krzywa cyklu może zostać wygenerowana dla każdego cyklu jeśli pomiary temperatury wprowadzane są systematycznie.


Doświadczeni lekarze traktują wykresy temperaturowe jak istotne narzędzie diagnostyczne od wielu lat. Takie wykresy są szczególnie istotne w przypadku kobiet, które bezskutecznie starają się o potomstwo a szczegółowa analiza wykresów temperaturowych jest często pierwszym krokiem w ocenie i leczeniu niepłodności.

Analiza lekarska wykresów temperaturowych pacjentki może w znaczący sposób ułatwić identyfikację problemu z płodnością, co więcej jest łatwa i zrozumiała dla nawet dla osób bez wykształcenia medycznego. Podsumowując, krzywe temperaturowe oferują doskonale narzędzie diagnostyczne, z którego z powodzeniem, korzystają setki lekarzy na całym świecie, którym nie obce są zasady naturalnego planowania rodziny.


Miejsce pomiaru

Usta, pochwa, odbyt.
Pomiarów należy dokonywać zawsze w tym samym miejscu.


Podsumowując, Cyclotest myPlan to nowoczesny i inteligentny komputer cyklu, który ma na celu wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych w cyklu, tak abyś mogła zaplanować swoje życie intymne z wyprzedzeniem.


Gwarancja trwa 3 lata od daty zakupu.


Cyclotest myPlan jest produktem medycznym a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.


Uwaga! Prezentowany wyrób medyczny może być zwrócony wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne(t.j. Dz.U. z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami).

Zwracany towar powinien być dostarczony (odesłany) w stanie niezmienionym (bez śladów użytkowania) wraz z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną (dla produktów posiadających karty gwarancyjne).
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]