witamina k2

MN8 LADYCARE 4PERIOD CARE

Cena: 145,00 pln
Ilość: op

MN8 LadyCare 4period care to urządzenie medyczne przeznaczone do noszenia na bieliźnie, zalecane wszystkim paniom cierpiącym z powodu bólu menstruacyjnego.

Składa się z dwóch magnetycznych części pokrytych plastikiem. Większą część w kształcie gruszki nosi się wewnątrz bielizny, bezpośrednio przylega do miednicy. Składa się ona z kawałka magnesu neodym-bor oblanego plastikiem o rozmiarach 20mm x 5mm. Druga część, okrągła i mniejsza, mocowana jest na zewnątrz bielizny. Również zawiera magnes neodym-bor i jest płytką ukierunkowaną. Ta kierunkowa płytka zwiększa magnetyczną moc oddziaływania bieguna ujemnego na organizm. Obie części przylegają do siebie dzięki działaniu pola magnetycznego.

MN8 to naturalny środek przeciwbólowy.


Wskazania:

  • bóle miesiączkowe
  • objawy wzmożonego napięcia przedmiesiączkowego
  • tkliwość piersi
  • wypryski na twarzy
  • zatrzymywanie wody w organizmie
  • wzdęcia
  • endometriozę (rozrost błony śluzowej macicy endometrium poza jamą macicy, choroba ta dotyczy najczęściej kobiet w wieku rozrodczym)Stosowanie:

należy przypiąć MN8 do bielizny około 10 cm poniżej pępka (dopuszcza się niewielkie przesunięcie w lewo lub w prawo o około 2,5 cm). Odłącz mały okrągły magnesik. Większą część umieść zaokrągloną stroną do ciała i przez bieliznę przypnij mały okrągły magnesik.


W początkowym okresie, MN8 należy nosić do zakończenia drugiego cyklu miesiączkowego przez cały czas (w dzień i w nocy). Następnie zdejmujemy go i ponownie przypinamy do bielizny na dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką i nosimy do jej zakończenia (w dzień i w nocy). Przed kolejnymi cyklami menstruacyjnymi używamy MN8 na kilka dni przed i w czasie okresu. Bardzo często wystarczy użycie tego urządzenia medycznego w momencie pojawienia się pierwszego bólu i zdjęciu go po zakończeniu menstruacji. W czasie bólu nosimy MN8 w dzień i w nocy.
Instrukcja znajduje się w opakowaniu
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]