witamina k2

PANADOL BABY&INFANT 100ML

Cena: 12,70 pln
Ilość: op.

Skład:

5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (Paracetamolum). Kwas jabłkowy, azorubina, guma ksantan, sorbitol 70% (krystalizujący), maltitol ciekły, aromat truskawkowy L10055, nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, woda oczyszczona.


Wskazania:

gorączka i ból występujące, np.:

  • w czasie przeziębienia i grypy
  • po szczepieniach


Bóle różnego pochodzenia, np.:

  • bolesne ząbkowanie
  • ból zębów
  • ból głowy
  • ból gardła
  • ból ucha



Działanie:

paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Dawkowanie


Przed użyciem wstrząsnąć. 1 ml zawiesiny zawiera 24 mg paracetamolu. Dawkowanie: 15 mg/kg masy ciała w dawce jednorazowej. Dawkę ustala się wg masy ciała dziecka na podstawie tabelki. Miarka dozująca jest dołączona do opakowania.


Przeciwwskazania:

nie należy zalecać podawania leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 4 dawki w ciągu doby (60 mg paracetamolu /kg mc. / 24 godz.). Maksymalny czas regularnego podawania produktu bez zalecenia lekarza wynosi 3 dni. Nie przekraczać zalecanego dawkowania. Nie przyjmować innych leków zawierających paracetamol.
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]