witamina k2

PROXEED PLUS, 30 SASZETEK, DOSTAWA 0ZŁ

Cena: 216,00 pln
Ilość: op.

Proxeed Plus jest suplementem diety zawierającym zestaw odpowiednich składników wpływających na poprawę jakości nasienia, podstawowego czynnika w procesie zapłodnienia. Ocena jakości nasienia formułowana jest na podstawie takich parametrów, jak: ruchliwość plemników oraz prędkość ich poruszania się w kierunku „do przodu”, liczba, koncentracja i morfologia (forma i wymiary) plemników. U prawie 40% zdrowych par, które bezskutecznie starają się o ciążę przez okres dłuższy niż oczekiwano, słaba jakość nasienia okazuje się istotna przyczyną.

Proxeed Plus wspomaga inicjację działań prowadzących do korzystnych zmian w organizmie o charakterze ogólnym i mających również istotny wpływ na płodność : stosowanie odpowiedniej diety, zwiększenie aktywności fizycznej, eliminacja nałogów, redukcja stresu, unikanie gorących kąpieli itp. Dostarcza odpowiednich substratów metabolicznych komórkom odpowiedzialnym za produkcję plemników.


Działanie:


* L-karnityna jest składnikiem zarówno plazmy nasiennej jak i komórek nasiennych. Odgrywa bardzo ważną rolę w procesie dojrzewania plemników oraz stymulacji ich ruchliwości.
* Fruktoza jest jednym z najważniejszych substratów energetycznych obecnych w ludzkim płynie nasiennym. Fruktoza jest wykorzystywana przez plemniki jako źródło energii.
* Acetyl-L-karnityna jest estrem acetylowym L-karnityny. Acetyl-L-karnityna jest najbardziej wydatną formą karnityny w nasieniu i jest ważnym elementem przy stabilizacji błony plazmatycznej nasienia. Acetyl-L-karnityna służy również jako źródło energii dla plemników w znacznym stopniu determinującej także stopień ich ruchliwości.
* Witamina C jest przeciwutleniaczem występującym w plazmie nasienia.
* Kwas cytrynowy jest ważną substancją uczestniczącą w głównych procesach produkcji energii wykorzystywanej przez nasienie i inne tkanki.
* Koenzym Q10 pełni zarówno funkcję przeciwutleniacza oraz substratu w procesach metabolicznych, występuje w mitochondrium centralnej części .
* Cynk odgrywa ważna rolę w produkcji nasienia.
* Kwas foliowy jego stężenie jest wyższe w płynie nasiennym niż w plazmie u mężczyzn.
* Selen jest silnym przeciwutleniaczem, wpływającym na integralność witki plemnika.
* Witamina B12 uczestniczy w dojrzewaniu komórek i syntezie DNA.


Sposób użycia:

1 saszetkę rozpuścić w niewielkiej ilości wody lub soku pomarańczowego. Zażywać dwa razy dziennie rano i wieczorem przed posiłkiem. Okres powstawania i dojrzewania plemników wynosi ok. 2.5 miesiąca, a następnie kolejne 30 dni to czas ich przygotowania do stadium umożliwiającego zapłodnienie komórki jajowej. Zaleca się zatem przyjmowanie Proxeed Plus nieprzerwanie przez 3.5 miesiąca, nawet do 6 miesięcy, jeśli będzie to konieczne. Jest to czas niezbędny do stwierdzenia jednoznacznych zmian jakości nasienia.


Skład (1 saszetka): L-karnityna (fumaran) 1.725 mg, Acetyl-L-karnityna 500 mg, Fruktoza 1.000 mg, Kwas cytrynowy 50 mg, Selen 50 µg, Koenzym Q10 20 mg, Witamina C 90 mg, Cynk 10 mg, Kwas foliowy 200 µg, Witamina B12 1,5 µg.
Opinie o produkcie
Dziwna sprawa ale naprawdę działa i to przy ciężkiej oligospermii.
Anonim
Dodadano w dniu:
21-12-2013 14:07
Klienci, którzy kupili: PROXEED PLUS, 30 SASZETEK, DOSTAWA 0ZŁ, kupili również:

PROSEED ŻEL 150 ML

Intymny żel dla mężczyzn, pozwalający uzyskać satysfakcjonujący stosunek seksualny.
Cena: 79,99 pln

Salfazin 90 kapsułek

Cena: 25,99 pln
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »