witamina k2

ODABAN Antyperspirant 30 ml

Sugerowana cena: : 53,00 pln Cena: 44,99 pln
Ilość: op
Dostępność: od ręki

ODABAN Antyperspirant jest preparatem który już tysiącom osób pomógł delikatnie i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy związane z nadmierną potliwością. Problem jakim jest nadpotliwość, która objawiać się może nieprzyjemnym zapachem potu, mokrymi pachami lub dłońmi oraz poceniem się nóg mogą należeć do przeszłości. Transpiracja zostaje efektywnie regulowana. Poza tym środek ściągający zawarty w ODABANIE uniemożliwia wchłanianie Alluminium Chloride przez organizm do układu krwionośnego. W związku z czym stosowanie ODABANU nawet przez dłuższy okres czasu jest całkowicie bezpieczne.

ODABAN chroni każdy rodzaj skóry, od normalnej po nadmiernie pocącą się.

Tajemnicą tego antyperspirantu - dezodorantu jest efekt suchości.

Substancja czynna ODABANU Alluminium Chloride (chlorek glinu) w połączeniu z proteinami skóry wywołują reakcje, które częściowo blokują kanały gruczołów potowych.


Transpiracja zostaje efektywnie regulowana. Poza tym środek ściągający zawarty w ODABANIE uniemożliwia wchłanianie Alluminium Chloride przez organizm do ukladu krwionośnego. W związku z czym stosowanie ODABANU nawet przez dłuższy okres czasu jest całkowicie bezpieczne.

Specjalna technologia produkcji likwiduje pieczenie, szczypanie lub swędzenie po zastosowaniu (z tego powodu produkt jest hermetycznie zamknięty i nie wolno odkręcać atomizera).

Przeznaczenie:

Odaban jest polecany przez dermatologów, farmaceutów oraz lekarzy na całym świecie przy nadmiernej potliwości całego ciała (pachy, ale także dłonie, stopy, plecy, pachwiny, twarz), również w przypadku odleżyn. Jest dostępny bez recepty. Nie wywołuje reakcji alergicznych i jest bezzapachowy. Duży (30 ml), ekonomiczny, higieniczny atomizer.

Stosowanie:

ODABAN należy stosować na noc na osuszoną skórę. W początkowej fazie zaleca się codzienne stosowanie. Gdy wydzielanie potu już się ureguluje, dla całkowitej ochrony wystarcza 1 lub 2 stosowania na tydzień w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.
ODABAN może być stosowany na całym ciele. Jest bardzo wydajny. Wystarcza jedno dozowanie. Nawet miejsca szczególnie delikatne i wrażliwe, jak np. twarz, można przecierać wacikiem spryskanym preparatem.
ODABAN nie wysusza skóry, jest bezzapachowy i może być używany w połączeniu z każdym innym dezodorantem i perfumem.
ODABAN - aplikacja przy pomocy wacika na miejsca narażone na odleżyny u osób przewlekle leżących oraz na skórę pod protezami np. kończyn.
Opinie o produkcie
Super skuteczny preparat, natychmiastowe działanie
Mariola
Dodadano w dniu:
17-10-2017 11:28
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]